Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01



Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Юридические вопросы
 
Здравствуйте. У меня очень срочный вопрос, помогите пожалуйста! Нам в службе предложили девочку 1 годик, девочка гражданка Украины, но рождена была в Москве, мать её Украинка. Наша Служба говорит нам что после решения суда, нам нужно будет ехать самим в Москву и менять в актовой записи о рождении родителей(то есть вписывать себя). Наша служба с таким не сталкивалась, поэтому уточняли в областной и там сказали что ехать нам самим нужно будет. Загс наш городской тоже говорят что они сами не смогут ничего сделать, не запрос ничего послать. Как нам решить это не ехав в Москву? Куда обращаться и что делать? Заранее спасибо
Усиновлення і складнощі
 
Цитата
Юлия Матковская написав:
Цитата
Олена86 написав:
Цитата
Юлия Матковская написав:
Цитата
Олена86 написав:
Здравствуйте. Подскажите как быть? Я переселенка с Луганска, проживаю на данный момент в Харьковской области в квартире законного мужа, мы собираем документы, и в органах опеки от меня требуют справку что я проживаю теперь здесь. Справка переселенца у меня есть, но она была офорлена в Днепропетровске (ранее жила там) и еще на другую мою фамилию. Так как она им не подходит, они дали мне номер телефона местного депутата, что бы я взяла у него какую то справку что проживаю тут, но депутат говорит это не ко мне и я никакие справки не даю, идите в жэк, вобщем гоняют нас. Скажите это правомерно? Чего достаточно от меня чтобы подтвердить что я тут проживаю? И нужно ли это? Спасибо
Доброго дня!

Процес усиновлення дитини регулює Постанова Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» , де в 22 пункті зазначено:

«Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання. Заява може бути написана в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчена ним. У разі коли одне з подружжя не може особисто з'явитись до служби у справах дітей для написання заяви, його заяву, засвідчену нотаріально, може подати дружина (чоловік).

До заяви додаються такі документи:

1) копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

2) довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС. У разі коли усиновлювачами є сімейна пара, довідку про заробітну плату за останні шість місяців або копію декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчену органами ДФС, може подавати один із подружжя, який має постійний дохід;

3) копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4) висновок про стан здоров'я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3;

5) засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

6) довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана територіальним центром з надання сервісних послуг МВС;

7) копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Копії документів, зазначених у підпунктах 1, 3 і 7 цього пункту, засвідчуються працівником служби у справах дітей, який здійснює приймання документів.

У разі усиновлення дитини одним із подружжя висновок про стан здоров’я та довідка про наявність чи відсутність судимості подаються кожним з подружжя.

Заява вважається поданою, якщо до неї додані всі документи, зазначені в цьому пункті. Витребування у заявників документів, не зазначених у цьому пункті, не допускається.

Строк дії документів становить один рік з дня їх видачі, якщо інше не передбачено законодавством».

Отже, вимога документів, окрім тих, що зазначені у переліку, не є правомірною. Якщо спеціалісти служби у справах дітей наполягають на поданні таких документів, посилайтеся на 22 пункт Постанови Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».
Спасибо! Подскажите как должна выглядеть копия декларации о доходах, муж ЧП. Мы живем в маленьком городе и сотрудники здесь много чего не знают, в чем у нас потом сложности. Мы тоже не в курсе. Можно куда то вам отправить фото справки что нам выдали в налоговой, у меня есть там вопросы по ней. Заранее спасибо. Моя почта fialohka86@gmail.com или телефон 050 02 22 801 (есть watsap)
Доброго дня!

Ви можете відправити нам копію декларації на пошту.
добрый день. Спасибо, с этим уже разобрались. Теперь возник новый вопрос, подскажите пожалуйста, мы проживаем в квартире мужа, она ему досталась по наследству, документ есть на квартиру на него, но он прописан по другому адрессу, я так же прописана в другом месте, то есть получается в этой квартире не прописан никто, это как то влияет на усыновление? Мужу нужно обязательно прописаться в этой квартире или достаточно документа что эта квартира его и мы в ней проживаем? Заранее спасибо
Усиновлення і складнощі
 
Цитата
Юлия Матковская написав:
Цитата
Олена86 написав:
Здравствуйте. Подскажите как быть? Я переселенка с Луганска, проживаю на данный момент в Харьковской области в квартире законного мужа, мы собираем документы, и в органах опеки от меня требуют справку что я проживаю теперь здесь. Справка переселенца у меня есть, но она была офорлена в Днепропетровске (ранее жила там) и еще на другую мою фамилию. Так как она им не подходит, они дали мне номер телефона местного депутата, что бы я взяла у него какую то справку что проживаю тут, но депутат говорит это не ко мне и я никакие справки не даю, идите в жэк, вобщем гоняют нас. Скажите это правомерно? Чего достаточно от меня чтобы подтвердить что я тут проживаю? И нужно ли это? Спасибо
Доброго дня!

Процес усиновлення дитини регулює Постанова Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» , де в 22 пункті зазначено:

«Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання. Заява може бути написана в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчена ним. У разі коли одне з подружжя не може особисто з'явитись до служби у справах дітей для написання заяви, його заяву, засвідчену нотаріально, може подати дружина (чоловік).

До заяви додаються такі документи:

1) копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

2) довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС. У разі коли усиновлювачами є сімейна пара, довідку про заробітну плату за останні шість місяців або копію декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчену органами ДФС, може подавати один із подружжя, який має постійний дохід;

3) копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4) висновок про стан здоров'я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3;

5) засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

6) довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана територіальним центром з надання сервісних послуг МВС;

7) копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Копії документів, зазначених у підпунктах 1, 3 і 7 цього пункту, засвідчуються працівником служби у справах дітей, який здійснює приймання документів.

У разі усиновлення дитини одним із подружжя висновок про стан здоров’я та довідка про наявність чи відсутність судимості подаються кожним з подружжя.

Заява вважається поданою, якщо до неї додані всі документи, зазначені в цьому пункті. Витребування у заявників документів, не зазначених у цьому пункті, не допускається.

Строк дії документів становить один рік з дня їх видачі, якщо інше не передбачено законодавством».

Отже, вимога документів, окрім тих, що зазначені у переліку, не є правомірною. Якщо спеціалісти служби у справах дітей наполягають на поданні таких документів, посилайтеся на 22 пункт Постанови Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».
Спасибо! Подскажите как должна выглядеть копия декларации о доходах, муж ЧП. Мы живем в маленьком городе и сотрудники здесь много чего не знают, в чем у нас потом сложности. Мы тоже не в курсе. Можно куда то вам отправить фото справки что нам выдали в налоговой, у меня есть там вопросы по ней. Заранее спасибо. Моя почта fialohka86@gmail.com или телефон 050 02 22 801 (есть watsap)
Усиновлення і складнощі
 
Здравствуйте. Подскажите как быть? Я переселенка с Луганска, проживаю на данный момент в Харьковской области в квартире законного мужа, мы собираем документы, и в органах опеки от меня требуют справку что я проживаю теперь здесь. Справка переселенца у меня есть, но она была офорлена в Днепропетровске (ранее жила там) и еще на другую мою фамилию. Так как она им не подходит, они дали мне номер телефона местного депутата, что бы я взяла у него какую то справку что проживаю тут, но депутат говорит это не ко мне и я никакие справки не даю, идите в жэк, вобщем гоняют нас. Скажите это правомерно? Чего достаточно от меня чтобы подтвердить что я тут проживаю? И нужно ли это? Спасибо
Усиновлення і складнощі
 
Подскажите пожалуйста, как правильно указать в анкете об усыновлении то, что готовы взять ребенка здорового и такого у которого отклонения приобретенные в детдоме и они со временем излечимы в семье и при нормальном воспитании? Как это правильно сформулировать? Спасибо
Усиновлення і складнощі
 
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если выбирать усыновление, то нужно будет обязательно ребенку давать свою фамилию и отчество? Или ребенок может остаться на своей фамилии? Заранее спасибо
Усиновлення і складнощі
 
Здравствуйте. Подскажите если знаете у вас на сайте есть девочка код анкеты 0308451 и девочка код анкеты 0323213 они еще подлежат усыновлению? Просто прям не верится, что здоровые девочки в таком возрасте и никому не нужны. Судя по сообщениям выше, то с детками в таком возрасте напряженка. Спасибо
Страницы: 1