Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Чому дитина не підлягає усиновленню?

Мене цікавить,чому в деяких дітей не має форми влаштування "усиновлення"?Пише опіка/прийомна сім'я/дитячий будинок сімейного типу,а всиновлення не має.А з іншої області я так розумію під опіку не можна взяти дитину?Що за закони,усі діти,що мене зацікавили ,з Донецька.Але якщо під опіку не можна брати з іншої області,а під всиновлення діти не підлягають,то ми не можемо допомогти їм?(((

Цитата
Maryana написав:
Мене цікавить,чому в деяких дітей не має форми влаштування "усиновлення"?Пише опіка/прийомна сім'я/дитячий будинок сімейного типу,а всиновлення не має.А з іншої області я так розумію під опіку не можна взяти дитину?Що за закони,усі діти,що мене зацікавили ,з Донецька.Але якщо під опіку не можна брати з іншої області,а під всиновлення діти не підлягають,то ми не можемо допомогти їм?(((
Доброго вечора, Мар`яно!

Не в усіх анкетах дітей є позначка "усиновлення", а це означає, що діти підлягають влаштуванню лише до тимчасових сімейних форм виховання (опіка, прийомна сім`я та дитячий будинок сімейного типу). Це означає, що батьки дітей не позбавлені батьківських прав, але діти вилучені з родини з різних причин.

Стосовно територіального влаштування.

Згідно з українським законодавством, усиновити дитину або встановити над нею опіку можна навіть тоді, якщо кандидат в усиновлювачі/ опікуни перебуває в іншій області.
На ці форми влаштування територіального обмеження немає.
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)