Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Усыновление (опека) безработным, усыновление при отсутствии официального дохода.

Добрый день. Ситуация такая - мы с мужем проживаем в своей квартире в Киеве. Я - гражданка Украины, он - нет ( у него разрешение на постоянное проживание в Украине, но гражданство - России). Далее - работает только муж, работает официально и имеет достаточно неплохую белую зарплату. Я - не работаю. Мы рассматриваем возможность усыновления ребенка в Украине. Скажите - в таком вот варианте - смогу ли я получить разрешение стать усыновителем ( если есть официальный доход только у мужа).

Цитата
Ирина Гущенская написав:
Добрый день. Ситуация такая - мы с мужем проживаем в своей квартире в Киеве. Я - гражданка Украины, он - нет ( у него разрешение на постоянное проживание в Украине, но гражданство - России). Далее - работает только муж, работает официально и имеет достаточно неплохую белую зарплату. Я - не работаю. Мы рассматриваем возможность усыновления ребенка в Украине. Скажите - в таком вот варианте - смогу ли я получить разрешение стать усыновителем ( если есть официальный доход только у мужа).
Доброго дня, Ірино!

Згідно з українським законодавством, усиновлення у Вашому випадку можливе.

1. У 30 пункті Постанови № 905 КМУ, яка регулює питання усиновлення сказано: "Ведення обліку іноземців, які перебувають у шлюбі з громадянами України і постійно проживають на території України, що підтверджується посвідкою на постійне проживання в Україні, виданою територіальними органами чи підрозділами ДМС, та усиновлення ними дитини здійснюється в порядку, встановленому для громадян України, які проживають на території України". Тобто мова йде про можливість національного усиновлення.

2. У цьому ж документі, зокрема у 22 статті сказано: "У разі коли усиновлювачами є сімейна пара, довідку про заробітну плату за останні шість місяців або копію декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчену органами ДФС, може подавати один із подружжя, який має постійний дохід". Тобто довідки чоловіка про заробітну плату буде достатньо.

Добрый день, помогите пожалуйста с таким вопросом . Очень хочу усыновить ребенка . Проживаю в своей квартире, но официально не оформлена. есть одна квартира моя, которую я могу Сдавать, МОЖНО ЛИ В НАЛОГОВОЙ ЗАПЛАТИТЬ НАЛОГ(если да какой налог), НЕ ОФОРМЛЯЯ ЧП , И ЧТО БЫ МНЕ ВЫДАЛИ СПРАВКУ И ДОХОДАХ , простите может не корректно объяснила .
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)