Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
Юридические вопросы

Доброго дня. Підкажіть де можна проконсультуватися з юристом. Маю прийомного синочка, але є питання що до свідоцтва про народження. Дякую.

Цитата
Ira написав:
Доброго дня. Підкажіть де можна проконсультуватися з юристом. Маю прийомного синочка, але є питання що до свідоцтва про народження. Дякую.
Доброго дня. Ви можете поставити своє питання, перейшовши за посиланням: http://sirotstvy.net/ua/ask-question/

Добрый день! Проконсультируйте по такому вопросу: Я в курсе, что при усыновлении ребенка по законодательству официально предоставляется предприятием, где работает женщина кажется 52 дня отпуска?. А если ребенок усыновляется 2-х летнего возраста, возможно ли оформить декретный оплачиваемый отпуск до 3-х лет?Ведь не хотелось бы кроху сразу в детсад отдавать. Только с дома малютки и уже в детсад.. Хотелось бы годик лично побыть с ребенком, чтобы он почувствовал единение с мамой, семьей, домом, стал скажем так не детдомовский ребенок, а домашний..,

Цитата
Ангелина написав:
Добрый день! Проконсультируйте по такому вопросу: Я в курсе, что при усыновлении ребенка по законодательству официально предоставляется предприятием, где работает женщина кажется 52 дня отпуска?. А если ребенок усыновляется 2-х летнего возраста, возможно ли оформить декретный оплачиваемый отпуск до 3-х лет?Ведь не хотелось бы кроху сразу в детсад отдавать. Только с дома малютки и уже в детсад.. Хотелось бы годик лично побыть с ребенком, чтобы он почувствовал единение с мамой, семьей, домом, стал скажем так не детдомовский ребенок, а домашний..,
Доброго вечора!

У 18 статті Закону України "Про відпустки" сказано: "Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку...Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку".

Отже, так, Ви можете оформити відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Проте, також майте на увазі, що особа, яка усиновила дитину, має право на відпустку у зв'язку з усиновленням дитини за умови, якщо заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини.

З повагою,
спеціаліст програми "Сирітству - ні!" Фонду Ріната Ахметова.

Скажите пожалуйста ,можно ли усыновить ребенка ,если прописаны с мужем каждый у своих родителей ,а сами живем в семном жилье в другом городе?

Цитата
123 написав:
Скажите пожалуйста ,можно ли усыновить ребенка ,если прописаны с мужем каждый у своих родителей ,а сами живем в семном жилье в другом городе?
Доброго дня!

Усиновлення у цьому випадку можливе. Коли Ви подаватимете документи службі у справах дітей, то маєте надати спеціалістам копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням. Довгостроковий договір про винайм житла теж документ.

Здравствуйте. У меня очень срочный вопрос, помогите пожалуйста! Нам в службе предложили девочку 1 годик, девочка гражданка Украины, но рождена была в Москве, мать её Украинка. Наша Служба говорит нам что после решения суда, нам нужно будет ехать самим в Москву и менять в актовой записи о рождении родителей(то есть вписывать себя). Наша служба с таким не сталкивалась, поэтому уточняли в областной и там сказали что ехать нам самим нужно будет. Загс наш городской тоже говорят что они сами не смогут ничего сделать, не запрос ничего послать. Как нам решить это не ехав в Москву? Куда обращаться и что делать? Заранее спасибо

Доброго дня. В мене таке питання, маю синочка (усиновлення).При улиновленні була одна я не заміжня, зараз проживаю в цивільному шлюбі вже 5 років.
Чи може мій цивільний чоловік усиновити мого синочка, або потрібно всеж таки реєструвати шлюб?
Дякую.
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)