Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Політика конфіденційності
Всеукраїнський портал національного усиновлення
«Сирітству — ні!»
Rozvitok Rozvitok
Гаряча лінія
0-800-50-90-01

Форум з усиновлення та сімейних форм виховання

Страницы: 1
RSS
С чего начать?, Стать наставником - патронатной семьей - опекуном. С чего все начинается.

Обогреть сироту своей любовью - это давняя мечта из моего подросткового, которая время от времени просыпается снова....
С последними изменениями мечта становится реальной и даже осязаемой....
Сейчас мы живем в стесненных жилищных условиях и не можем даже мечтать себе кого-то взять, но ремонтируем дом, в который в скорости переедем...
но сейчас хотелось бы больше узнать, поучиться...подготовиться духовно, морально и информационно...
возможно начать с самого простого....наставничества?
Почитала статьи на эти темы на сайте: хорошие, но в общих чертах. Где мне почитать еще? Где узнать о курсах?
Понимаю что хотела бы в процессе познакомиться с реальной семьей и иметь "старших товарищей" в "идейном соратничестве".
Дни проходят и я понимаю, что не получу ответа, если не начну стучать в двери и собирать информацию.
Куда стучать? Где собирать?
Нуждаюсь в руководстве "для чайника".
Буду искренне благодарна за ответы
:)

в ожидании ответов оставлю ссылки на найденное по теме тут: перечитаю или может кому пригодятся
о наставничестве
https://www.segodnya.ua/hot/nastavnichestvo/kak-stat-nastavnikom-rebenka-siroty-753341.html
https://24tv.ua/ru/nastavnichestvo_kak_odin_chelovek_mozhet_izmenit_zhizn­_odnogo_rebenkasiroty_n7505...
http://www.hopeandhomes.org.ua/files/f/e/feae6b3-mentorship-programme.pdf
https://changeonelife.ua/news/v-ukrayini-uzakonili-nastavnictvo-dlya-ditej-sirit
http://fakty.ua/222885-kak-stat-nastavnikom-rebenka-siroty тут написано о наставничестве только в Мариуполе и Святогорске
https://zn.ua/SOCIUM/nastavnichestvo-plyusy-i-minusy-_.html
https://zn.ua/SOCIUM/nastavnichestvo-plyusy-i-minusy-_.html много и интересно

За цим посиланням Ви знайдете інформацію про те, як стати наставником.

Щасти Вам!

Цитата
Алла Корниенко написав:
За цим посиланням Ви знайдете інформацію про те, як стати наставником.

Щасти Вам!
мне кажется Вы даже не прочитали мой вопрос ... или не дочитали до конца.... или...???
вопрос был не только о наставничестве...Пока я ждала хоть чьего-то ответа, то сама успела почитать статьи, приведенные мною выше.
Наставничество(как я поняла) - это отрыв от семьи (мой) и посвящение этого времени детям, над которыми беру наставничество. В моем случае это не реально. тк мои дети еще не взрослые и нуждаются в моем присутствии. Поэтому мой вариант - это собрать всех детей в одном месте и растить их вместе. Патронат? Опека? как разобраться что подойдет нашей семье? какие действия - шаги от нас? как подготовиться? где поучиться?
Люди. ау, этот форум вообще хоть кто-то читает?

Аня, патронат-це поміщення дитини,забраної з якихось причин у батьків, у вашу сім'ю на деякий час, тобто грубо кажучи перетримка, поки її не знайдуть сім'ю, яка її усиновить чи візьме під опіку. Це робиться для того, щоб дитина з середовища сім'ї,не попадала зразу в дит. будинок чи інтернат. Якщо ви, зможете прийняти дитину, полюбити, а потім відпустити, то сміло можете на це іти. А опіка, це по суті схоже, бо в будь-який момент біо мама може поновитися в правах і дитину заберуть від вас і віддадуть мамі. Для мене особисто ні те, ні те не підходить, тому ми вибрали усиновлення. Повчитися можна, але тільки після того, як приймете рішення, яка форма вас влаштовує.

Здравствуйте, мы с мужем тоже задумались над усыновлением ребенка, но пока мы не обзаведётся своим жильем,которое мы строим нам никто не даст ребенка. Но вот возникает вопрос, мы построим дом, пока его не введем в эксплуатацию и не пропишемся там я так понимаю, никто нам ребенка не даст или какие можно еще документы подать в подтверждение жилья, есть например акт на землю и стройпаспорт на меня, но этого наверное мало? Тем более прописка другого города, но официально работаем в Киеве, вот как нам быть я не знаю, не могу дождаться, чтоб подать документы и забрать к себе ребенка.Может кто подскажет?

Цитата
Nina написав:
Здравствуйте, мы с мужем тоже задумались над усыновлением ребенка, но пока мы не обзаведётся своим жильем,которое мы строим нам никто не даст ребенка. Но вот возникает вопрос, мы построим дом, пока его не введем в эксплуатацию и не пропишемся там я так понимаю, никто нам ребенка не даст или какие можно еще документы подать в подтверждение жилья, есть например акт на землю и стройпаспорт на меня, но этого наверное мало? Тем более прописка другого города, но официально работаем в Киеве, вот как нам быть я не знаю, не могу дождаться, чтоб подать документы и забрать к себе ребенка.Может кто подскажет?
Почему без построенного жилья никто не даст? Усыновить ребенка можно и в съемное жилье. Для этого всего лишь необходимо заключить договор аренды жилья.

Цитата
Nina написав:
Nina, Вам правильно вже підказують, що не обов'язково мати власне житло. Договір оренди є тим документом, що підтверджує право користування житловим приміщенням. Те, що проживаєте не там, де зареєстровані, - теж не проблема.

Спочатку ознайомтеся, будь ласка, з Постановою КМУ від 08.10.2008 №905 "Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей"
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/905-2008-%D0%BF

Якщо коротко:

22. Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання. Заява може бути написана в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчена ним. У разі коли одне з подружжя не може особисто з'явитись до служби у справах дітей для написання заяви, його заяву, засвідчену нотаріально, може подати дружина (чоловік).

До заяви додаються такі документи:

1) копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

2) довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС.

У разі коли усиновлювачами є сімейна пара, довідку про заробітну плату за останні шість місяців або копію декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчену органами ДФС, може подавати один із подружжя, який має постійний дохід;

3) копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4) висновок про стан здоров'я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3;

5) засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

6) довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана органами внутрішніх справ за місцем проживання заявника;

7) копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Копії документів, зазначених у підпунктах 1, 3 і 7 цього пункту, засвідчуються працівником служби у справах дітей, який здійснює приймання документів.

У разі усиновлення дитини одним із подружжя висновок про стан здоров'я та довідка про наявність чи відсутність судимості подаються кожним з подружжя.

Заява вважається поданою, якщо до неї додані всі документи, зазначені в цьому пункті. Витребування у заявників документів, не зазначених у цьому пункті, не допускається.

Строк дії документів становить один рік з дня їх видачі, якщо інше не передбачено законодавством.

Почитайте, будь ласка, якщо виникнуть запитання, звертайтеся.

Знайомство з дитиною можливе тільки після того, як ви отримаєте статус кандидатів в усиновлювачі. Тоді можна звернутися в службу у справах дітей (контакти в анкетах), спеціалісти випишуть направлення й поїдете знайомитися. Інформація, яка є в анкетах, максимально дозволена законодавством України для розголошення на загал, деталі – тільки кандидатам.

Щасти вам!

bereza, Алла Корниенко Спасибо Вам большое, будем знать! Мы просто сейчас пока строим дом переехали к родственникам, они не захотят,чтоб к ним приходили, рассматривали как они живут, они чуть чудаковатые. Но я думаю,что мы не будем затягивать с постройкой дома и тогда уже в наш дом мы сможем привести нашего ребенка. Я к Вам еще обращусь за помощью :{}
Страницы: 1
Читають тему (гостей: 1)